Geri Döndüm

Aylar süren yokluktan sonra yeniden bloguma dönüyorum.

Bu belki üçüncü ya da dördüncü ortadan kayboluşum farkındayım ama bu sefer yazılarımın kesilmemesini diliyorum. Ne de olsa artık ders yoğunluğu kalmadı gibi bir şey. Mezuniyete henüz bir yıl var ancak dersler konusunda fazlasıyla rahat olacağım bir yıl. Bundan sonra size aşağıdaki konularda düzenli olmasa da haftada bir ya da iki yazı yazacağıma inanıyorum.

1- Bekar mutfağı : İtalyaya giderken bunu yapmaya karar vermiştim ama orada yapamadım. Artık başlıyorum kendi yaptığım basit yemeklerin tarifleri olacak bu kategoride. Belki birilerinin işine yarar. 🙂

2- Turkcell Teknoloji : Şu anda stajyeri olduğum Turkcell Teknolojiye başvuru süreci, kabul edilme, Turkcell Teknolojide çalışma hayatı ve sosyal hayat gibi konulara zaman içinde değineceğim.

3- Android : Google Android üzerinde geçtiğimiz eylülde küçük küçük çalışmaya başlamıştım. Artık işleri daha ciddileştirme vakti. Geliştirdiğim yazılımlar, karşılaştığım sorunlar ve bulabilirsem çözümleri hakkında bu kategori altında yazacağım.

Aslında bu akşam da Android çalışmak istiyordum ama bloguma dönmenin vakti olduğuna karar verdim.

Bu konular dışında tabi ki yine genel kategoride de yazılarım geliyor olacak. 🙂 Zamanında Oya Başarın söylediği gibi “Beni bekleyin anacııım.”

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: