Türkiye Üzerinde Oynanan Oyunlar

Takip edenler bilirler ki bloguma siyaseti karıştırmamaya özen gösteririm ama bu blogu gördükten sonra “Türkiye Üzerinde Oynanan Oyunlar” başlığını buraya taşımadan edemedim.

Yazının sonunda adresini vereceğim blog (tumblr sayfası) Türkiye üzerinde oynanan oyunları gözler önüne seren, gözümüzden kaçan veya adını bile duymadıklarımızı bize gösteren bir blog. Açıkçası bu blogun arkadaşıma ait olduğunu duyunca biraz daha fazla şaşırdım. Ancak kendisinin oyunlara ne kadar bağlı olduğunu bildiğimden kısa zamanda alıştım bu duruma.

Blog aslında bir kısmı veya tamamı Türkiye üzerinde geçen bilgisayar oyunlarını ekran görüntüleri ile beraber bizimle paylaşıyor. Kimilerine göre belki de çok kötü bir kelime oyunu olan başlığı ise bence zekice konulmuş ve gerçekçi bir isim 🙂

Tarihçesi çok eskiye dayanmıyor tahmin ediyorum ama şimdiden iki sayfayı doldurmuş. Ha bu arada sayfayı ziyaret edince büyük kısmının da Amerika menşeili oyunlar olduğunu görüyoruz. 🙂 Daha fazla lafı uzatmadan buyrun aşağıdaki linkten sayfaya ulaşın, efendim.

İyi okumalar,
Türkiye Üzerinde Oynanan Oyunlar http://turkiyeuzerindeoynananoyunlar.tumblr.com/

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: